Tomasz Gworys
Dyrektor Operacyjny

Jestem ekspertem MPA (Master Person Analysis) oraz BRIGHT. Posiadam międzynarodowy certyfikat Master Class Business Trainer Brian Tracy International, międzynarodowy certyfikat trenera i facylitatora Everthing DiSC oraz certyfikat konsultanta, mentora i trenera MaxieDISC®. Ukończyłem studia o specjalności Psychologa Biznesu na Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii w Poznaniu. Obecnie pełnie funkcję Dyrektora Operacyjnego marki Kinetic Progress. Odpowiadam za współpracę z naszymi strategicznymi partnerami kreując innowacyjne rozwiązania poprawiające efektywność procesów oraz wzmacniające ich pozycję na rynku.

Jestem współautorem innowacyjnych na polskim rynku programów rozwojowych, takich jak „DISC Advisor” oraz „Zwiększenie efektywności szkolenia – trener w dobie nowych technologii”. Od ponad 26 lat dostarczam firmom efektywne rozwiązania specjalizując się w obszarach komunikacji, zarządzania, HR, sprzedaży oraz optymalizacji procesów. Moje doświadczenie obejmuje pracę na różnych stanowiskach w firmach takich jak T-Mobile Polska S.A. czy Orange Polska S.A., gdzie zdobyłem praktyczne umiejętności w zarządzaniu siecią sprzedaży (stacjonarnej oraz terenowej). 

Przeprowadziłem ponad 2800 godzin działań rozwojowych (zarówno stacjonarnych, jak i online) tylko w ostatnich trzech latach. Każde moje działanie dostosowuję do potrzeb biznesu, co gwarantuje jego skuteczność i efektywność w zakładanym obszarze. 

Moja główna specjalizacja to biznesowa implementacja rozwiązań opartych na modelu DISC uzupełnionych o programy bazujące na testach MPA oraz BRIGHT.